Spolupráce australského honorárního konzula s G8M8

Milý Petře,                                                                                                                                                                                                 říjen 2014 

Možná, že jsi to nezaznamenal, ale naše spolupráce slaví 14leté výročí. Jsem rád, že mi byla a je dopřána zkušenost spolupracovat s Tebou a Tvou agenturou, kterou znám jako naprosto spolehlivou, orientovanou na odvedení stoprocentní služby studentům při realizaci jejich plánů studovat a žít v Austrálii. Je skvělé, že díky tomu, že Great Mate je renomovaná jak v Austrálii, tak v České republice a na Slovensku, studenti mohou plně využít kontinuity a komplexnosti Vašich služeb z domova až do vysněné australského místa. K tomu určitě napomáhá i registrace Great Mate jako agentury oprávněné zajišťovat pobyty v Austrálii.

Jsem rád, že společně představujeme domácím studentům Austrálii jako studijní destinaci, protože ta země stojí za navštívení a pobytí. A doufám, že nám tato spolupráce ještě dlouho vydrží.

Přeji Tobě, Tvým kolegům a kolegyním a celé Great Mate hodně štěstí.

Petr Vodvářka, Honorary Consul of Australia and Austrade Post Manager

Prezentacie G8M8 o Australii

Na fotce zleva: Aleš (zástupce G8M8 pro Českou republiku), Petr Vodvářka (honorární konzul), Markéta (zástupce G8M8 pro Českou republiku), Peter (ředitel G8M8)

Kam dál?