Angličtina on-line a ZDARMA

Angličtina on-line a ZDARMA

Australská jazyková škola International House rozjíždí projekt pro všechny studenty i nestudenty, kteří se chtějí zdokonalit v angličtině.

 

Studuješ v Austrálii odbornou školu a chceš si zlepšit jazyk? Vyjel(a) bys do Austrálie, ale kvůli COVID-19 nemůžeš? Pohráváš si s myšlenkou studia v Austrálii? Vždycky jsi chtěl(a) zkusit jazykovou školu? Ať zní odpověď na jakoukoli z těchto otázek “ANO!”, případně tě to jen zajímá, s chutí do toho!

 

Kdy se kurz koná?

Kurzy budou probíhat od úterý do pátku mezi 13:00 a 15:00 australského času (GMT+10), neboli v 5:00 - 7:00 našeho času (SELČ) a vše je ZDARMA.

 

Jakou úroveň musím mít?

Škála úrovní je opravdu široká - jedná se o studenty Pre Intermediate A2 (mírně pokročilý), Intermediate B1 (středně pokročilý) i o Upper level B2 (vyšší pokročilý), takže pokud jsi se někdy učil(a) anglicky, rozhodně neměj trému a běž do toho!

 

Jak se přihlásit?

Nejprve si budeš muset udělat Speaking Test, který ověří tvé schopnosti a následně tě jeden ze zaměstnanců školy zkontaktuje a dá ti přístup k hodinám. 

 

Jak bude kurz vypadat?

Učit budou zkušení učitelé i ti, kteří se teprve zaučují. Jsou vítány všechny národnosti i věkové kategorie. Zapojíš se do výuky s mnoha dalšími studenty a poznáš, jak to zhruba v Austrálii chodí.

 

Proč bych se měl(a) přihlásit?

Proč se ti ráno vyplatí přivstat? Procvičíš si svoje jazykové schopnosti, nahlédneš pod pokličku australské výuce a seznámíš se s lidmi různých národností. Pokud o studiu v zahraničí občas uvažuješ, pak ti toto může dát příjemný náhled na to, jak to v Austrálii chodí (alespoň tedy do té míry, co je schopna ilustrovat on-line výuka). Navíc je vše zadarmo, takže maximálně přijdeš o pár hodin spánku! A to se vyplatí, no ne?

Kam dál?