Studium v Austrálii

Vydělej si na pobyt v Austrálii během studia

Velkou výhodou studia v Austrálii je pracovní povolení ke studentským vízům. Neomezené během prázdnin a 40 hodin za 2 týdny během výuky. Náklady spojené s pobytem si můžeš vrátit zpět a ještě si i přivydělat.

7 důvodů proč studovat v Austrálii.

  • během studia v Austrálii můžeš pracovat a vydělat si tak vynaložené náklady
  • studuj v exotické zemi jakou je Austrálie
  • získáš mezinárodní zkušenosti
  • široký výběr kurzů a vzdělávacích institucí
  • vyber si studium na jazykové škole, odborné škole nebo univerzitě
  • v Austrálii může studovat kdokoli
  • lépe se uplatníš na trhu práce
Tip odborníka


Preto, aby si študoval v Austrálii, nemusíš byť študentom v Čechách či na Slovensku. Môžeš byť absolvent, zamestnaný, nezamestnaný, živnostník alebo podnikateľ. Peter, G8M8 Sydney

 

Nespornou výhodou je možnost neomezeně pracovat během prázdnin a 40 hodin/2 týdny během výuky. Bez problému se dá vydělat na živobytí a také na prvotní náklady. Je to jedinečná příležitost zdokonalit si jazyk a poznat exotickou Austrálii. Najdeš si nové kamarády z celého světa a užiješ si slunce, pláže a moře. Studenti, kteří cestují do Austrálie na studentská víza musí mít zaplacené povinné zdravotní pojištění pro zahraniční studenty (OSHC), aby jim byla víza udělena.

Kdo může studovat v Austrálii?

O studentsko - pracovní víza do Austrálie může žádat kdokoli - student s přerušeným nebo dokončeným studiem, zaměstnaný i nezaměstnaný, živnostník nebo podnikatel. Nezáleží na věku. Náš nejmladší student měl 6 a nejstarší 65 roků. Stačí absolvovat krok za krokem proces přihlášení se na školu a žádost o víza s našim zástupcem.

 Kontaktuj nás

Za kolik je možné studovat?

Na první pohled se stúdium v Austrálii může zdát finančně náročné, ale díky pracovnímu povolení si můžeš všechny náklady na studium pokrýt. Pro výhodné ceny doporučujeme podívat se na speciální nabídky našich škol. Jazykové školy v Austrálii nabízí kurzy v rozmezí cen AU$170 - $260. Průměrná cena nejprodávanějších jazykových kurzů je AU$210/týden. Večerní studium je obvykle levnější než denní. Ceny za kurzy na odborných školách v Austrálii jsou AU$1400 - $6 000. Kurzy jako Business, Accounting jsou cenově příznivější než Fitness, Massage a Beauty Therapy. Nejnákladnější, ale i nejkvalitnější studium je na univerzitě - ceny se pohybují od AU$16 000/ rok. Téměř přímé úměře se rovná kvalita a cena, čím je studium levnější, tím je kvalita nižší. Platí to na jazykových a odborných školách, i na univerzitách.

Tip odborníka


90% našich studentů si vybírá odbornou školu, protože je levnější a méně náročná než univerzita. Nabízí i více nástupních termínů v roce. Simona, G8M8 Nitra

Co mohu studovat v Austrálii?

Na výběr je mnoho jazykových, odborných škol a univerzit. Pro snažší rozhodnutí jsme pro tebe natočili autentická videa ze škol. Očima naší kamery uvidíš, jak to na tvojí potenciální škole bude vypadat. Australský vzdělávací systém se skládá z 5 základních úrovní. Drtivá většina našich studentů si vybírá poslední 3:

Kde v Austrálii můžu studovat?

Většina studentů se rozhodne pro studium v Sydney, největším městě v Austráli. Je tu nejlepší výběr škol za nejjvýhodnější ceny. Vzhledem na to, že je to největší město je tu i nejvíce pracovních nabídek. Studium ale zařizujeme i v jiných městech Austrálie jako je Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Perth, Cairns, Newcastle, Sunshine Coast (Noosa), Adelaide nebo Byron Bay. Kontaktuj nás a my zjistíme dostupné kurzy pro medzinárodní studenty.

Vyhledávač škol

Mohlo by tě zajímat

 

Kam dál?