Česky Slovensky

Australia Stories 26. 3. Praha - Aussie life ve Vnitroblocku

Australia Stories 26. 3. Praha - Aussie life ve Vnitroblocku

V úterý 26. března proběhla v James Dean’s Music Factory v pražském Vnitroblocku další ze zastávek Australia Stories, přednášek prezentujících příběhy a zkušenosti studentů z Austrálie. Tentokrát se jednalo o velmi úspěšnou a naprosto vyčerpávající a informacemi nabitou přednášku.

Na obrázku může být: one or more people , crowd a indoor

Role speakerů zastaly tři slečny s poměrně čerstvými zkušenostmi ze studijně-pracovních pobytů v Sydney a Gold Coast, Helen, Jája a Katka. Návštěvníci se tak mohli dozvědět spoustu zajímavých a osobitých informací nejen o studiu a práci, ale také o životě na pláži a ve městech, shánění ubytování, problémových momentech týkajících se života na druhé straně zeměkoule, osamostatňování se v nové zemi ale také o vytváření nových vztahů, začleňování do komunity a zkrátka užívání si “Aussie life”.

Na obrázku může být: 3 people, people smiling , sedící lidé

Přednášku navštívilo mnoho zájemců o studium, práci a život v Austrálii. Tímto jim děkujeme, že se odhodlali, přišli a v některých případech také již podnikli další kroky za dosažením svého snu.

Na obrázku může být: 2 people, uvnitř

Každá přednáška je jiná a zkrátka jedinečná. Pokud se sami chcete nechat naladit na vlnu Austrálie a dozvědět se něco více přímo od zdroje, rozhodně neváhejte a dorazte na některou z dalších zastávek Australia Stories. Aktualizované podrobnosti postupem času naleznete na webu www.g8m8stories.eu nebo na našem Facebooku či Instagramu. Budeme se na vás těšit!

Na obrázku může být: 6 people, people on stage a indoor

Kam dál?