EDITORIAL

VÁŽENÍ ČITATELIA,

V tomto červencovém editorialu se k Vám mimořádně hlásí Hanka, editorka časopisu Herald. Petr je na pracovní návštěvě rodného Slovenska, a tak se tento měsíc neuskuteční tradiční československá párty. Taneční parket se bude rozehřívat až po jeho návratě - a to příští měsíc v srpnu. Přesné datum párty Vám bude doručeno emailem nebo se ho můžete dozvědět na našich oficiálních internetových stránkách.

Všichni v Česku si mě stále stěžují, jak je trápí úmorné vedro, zatímco nám tady začíná pěkně přituhovat. Po pár krásných a teplých slunečných dnech je tady opět období dešťů, silného větru a sluníčko ani na chvilku ne a ne vylézt. Někteří si kupují teplé bundy, jiní zase odlétají na návštěvu domů. Já osobně bych nejradši ráda navštívila některý z ostrovů Fiji.

Pokud i Vás láká tato představa – místo vrstvení oblečení si užívat na bílých plážích, potápět se na korálových ostrovech, popíjet koktejly v nočních barech.... Neváhejte a využijte služeb naší cestovní agentury, která stále nabízí zvíhodněné pobyty na těchto nezapomenutelných ostrovech.

Na závěr Vám za celý tým G8M8 a redakci Heraldu přeji všechno dobré a hlavně hodně sluníčka a úsměvu na tváři.

Editorka

Hany

Kam dál?