Rozhodnutí studovat univerzitu na Gold Coast bylo jedno z nejlepších

Rozhodnutí studovat univerzitu na Gold Coast bylo jedno z nejlepších
Svoje studium v Austrálii jsem začala na škole TAFE v Sydney. V Sydney jsem žila rok, kde jsem studovala Diploma of Hospitality na TAFE. Sydney je krásné město, plné zábavy, festivalů, akcí a klubů, ale na mě bylo velmi rušné. Proto jsem se po roce rozhodla přestěhovat na Gold Coast a začít studovat univerzitu. Toto rozhodnutí považuji za jedno z mých nejlepších.
Na Gold Coast studuji Griffith University a od prvního dne jsem úplně nadšená. Ochota pracovníků, učitelů a všech lidí, které jsem potkala je úžasná. Nikdy jsem zde neslyšela větu "To nejde" nebo "To my neděláme" a podobně, organizace a celý systém, na kterém škola funguje jsou perfektní. 
Na škole máme celou škálu klubů, kam se mohu přihlásit. Já jsem si vybrala Life Saving Club, kde si časem udělám záchranářský kurz a budu na pláži dávat pozor a zachraňovat topící se turisty :). Latin Club organizuje každou středu salsu, na výběr je tu mnohem více sportovních a společenských klubů. Univerzita organizuje také sportovní akce, výlety a dokonce také párty v našem Uni baru.
V Sydney to bylo jednodušší s hledáním práce, každopádně týden po hledaní práce jsem si ji našla i zde na Gold Coast a dokonce jsem si mohla i vybírat, takže všechno jde, když se chce.
Nekteří lidé tvrdí, že Gold Coast je nudné město. S tím já rozhodně nesouhlasím. Já bych potřebovala každý den 48 hodin, abych stihla vše, co chci. Potkala jsem zde úžasné kamarády (stejně jako v Sydney) a jsem vážně šťastná, že tady strávím další 2 roky života.
 
Melanie

Kam dál?