Studium v Austrálii byl úžasný kus života a klidně bych se vrátila

Studium v Austrálii byl úžasný kus života a klidně bych se vrátila

Zážitek to byl skvělý, nezapomenutelný. Perth byl úžasný. Lidé v Perthu jsou velmi milý, jsou nápomocní a žijí většinou surfováním a oceánem. Město je krásné, čisté a velmi přehledné. Centrum je útulné, plné obchodů, barů ale také historie. Pláže jsou úúúžasnééé, najkrásnější jaké jsem kdy viděla a asi i uvidím. Voda je čistá, pláže krásné s bílým pískem. Kolem je také mnoho parků s možností dělat barbeque.

Škola Kaplan byla fajn, lidé z všech konců světa. S prací to bylo těžší, ale já jsem měla štěstí, protože jsem našla práci hned 4 dny po příletu. Pracovala jsem celých 8 měsíců v italské restauraci. Práce to byla sice těžká, ale zabezpečila mi peníze na život, nájem, jídlo a také trochu zábavy a cestování po australském kontinentě a také mimo něj.

V Perthu je momentálně velký přísun turistů z Evropy, takže pokud chce človek práci, je třeba se snažit. Jak se říká, kdo hledá, ten najde a já s tím souhlasím.

Ja osobně bych neměnila nikdy, byl to úžasný kus života. V budoucnu bych se vrátila klidně zase do Perthu nebo bych zkusila východní pobreží, uvidíme :-)

Nyní jsem už 2 měsíce doma a chystám se na 4 měsíce na Rhodos, za prací. Cestování mě začalo bavit a doma moc neposedím :)

Erika

Kam dál?