TOP 5 DŮVODŮ, PROČ JET STUDOVAT DO AUSTRÁLIE

TOP 5 DŮVODŮ, PROČ JET STUDOVAT DO AUSTRÁLIE

Rozhodnout se, kam jít studovat, se v současném globálním prostředí může stát jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v životě. A mezi mnoha zajímavými destinacemi vyniká jedna země svou nezaměnitelnou přitažlivostí – Austrálie.

Léta se Austrálie etablovala jako žádaná destinace pro mezinárodní studenty, ať už z důvodu svého půvabného přírodního prostředí, vysoce kvalitních vzdělávacích institucí nebo rozmanitosti kulturní scény. Proto jsme se rozhodli přiblížit vám top pět důvodů, proč byste měli zvážit tuto zemi pro získání nových znalostí a zkušeností.

1.Cenově dostupné a flexibilní studium

V Austrálii jsou velmi populární tři typy kurzů, ze kterých si můžeš vybrat:

A) JAZYKOVÉ KURZY (ELICOS): Tento program ti pomůže rychle si zlepšit úroveň angličtiny nebo se připravit na mezinárodní zkoušku z angličtiny, jako jsou IELTS, TOEIC, TOEFL, Cambridge a jiné. Jazykové kurzy jsou perfektní pro tebe, pokud uvažuješ o cestě do Austrálie a tvoje angličtina není dobrá. Čím lepší angličtinu máš, tím rychleji získáš i lépe placenou práci. Délka jazykových kurzů je různá. Anglické kurzy můžeš studovat od tří měsíců až po jeden rok. Více o jazykových kurzech: AUSTRÁLIE Jazykové školy

B) VYŠŠÍ ODBORNÉ VZDĚLÁNÍ (VET): Existují tři různé úrovně těchto kurzů:

a. Certificate

b. Diploma

c. Advanced Diploma

Tyto kurzy jsou zaměřené na teoretickou i praktickou část. Studium je velmi flexibilní a díky tomu budeš mít dostatek času pracovat a užívat si Austrálii. Odborné kurzy jsou cenově dostupnější než vysokoškolské vzdělání. Je to ideální řešení na začátek tvého dobrodružství v Austrálii a také na získání nových znalostí a dovedností. Více o odborných kurzech:  AUSTRÁLIE Odborné školy

C) VYSOKOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ: Můžeš navázat a pokračovat ve studiu na vysoké škole a získat bakalářský, magisterský nebo dokonce MBA titul. Tyto kurzy jsou dražší, avšak tyto tituly jsou mezinárodně uznávané. Více o studiu na univerzitě: AUSTRÁLIE Univerzity

2. Australský vzdělávací systém

Vzdělávací systém v Austrálii patří mezi jeden z nejlepších na světě. Je vysoce hodnocený a atraktivní pro zahraniční studenty včetně těch, kteří přijíždějí na jazykové studium. Austrálie je velmi oblíbená mezi zahraničními studenty a patří mezi top destinace pro mezinárodní studenty z celého světa. V Austrálii můžeš studovat všechny typy kurzů na všech úrovních, od jazykových kurzů přes podnikání až po jógu!

3.Práce při studiu

Austrálie má nejvyšší minimální mzdu na světě, a to $23.23/hodina. Při studiu můžeš pracovat až 48 hodin za dva týdny a během prázdnin dokonce neomezeně! Naši studenti si vždy dokázali vydělat zpět investované náklady a dokonce i našetřit, ať už na cestování po Austrálii nebo další plány do budoucna.

4.Přírodní krásy a dobrodružství

Austrálie je známá svou úžasnou přírodou, včetně Velkého korálového útesu, pouští, tropických pralesů a nádherných pláží. Studium v Austrálii nabízí příležitost objevit tyto přírodní krásy, zapojit se do různých outdoorových aktivit a zažít dobrodružství, která jinde nenajdete.

5.Kultura, poznání lidí z celého světa a zkušenosti na celý život

Austrálie je známá svou rozmanitostí a přátelským přístupem k mezinárodním studentům. Můžeš se setkat s lidmi z celého světa, což ti poskytne možnost rozšířit si obzory, poznat různé kultury a získat nové přátele z různých zemí. To ti také pomůže zlepšit tvé komunikační a sociální dovednosti, což je důležité v globálním pracovním prostředí.

Studium v Austrálii je víc než jen vzdělání – je to komplexní zážitek, který obohatí tvůj život na mnoha úrovních a poskytne ti neocenitelné zkušenosti na celý život.

 Chceš se dozvědět více? Nezávazně se zaregistruj zde a my se ti ozveme! Společně najdeme nejlepší řešení pro tvůj studijně-pracovní pobyt v Austrálii.

Kam dál?