Víza do Austrálie

G8M8 je registrovanou agenturou pro podávání víz

Zastoupíme tě ve Vídni při žádosti
o studentsko - pracovní víza a ulehčíme
ti tak celý proces žádosti.

5 Věcí, které musíš vědět o vízech

  • o víza může žádat kdokoli, student, zaměstnaný, nezaměstnaný, živnostník a podnikatel
  • studentsko - pracovní víza ti umožňují pracovat neomezeně během prázdnin a 40 hodin za 2 týdny během studia
  • doporučujeme využít služby agentury, nabízíme lepší ceny studia než školy a neúčtujeme žádné agenturní poplatky
  • doba vyřízení studia a víz v Austrálii je přibližně 1 - 4 měsíce
  • G8M8 Great Mate se o tebe postará, zařídíme za tebe pojištění, letenkuubytování

Kdo může žádat o víza do Austrálie?

Více jak 90% žádostí, které zastupujeme, tvoří žádosti o studentsko - pracovní víza. O tyto víza může žádat kdokoli, nezáleží na věku, vzdělání ani profesi. Přicházejí sem absolventi středních i vysokých škol, zaměstnanci, živnostníci, podnikatelé. Udělení studentských víz není omezeno věkem, náš najmladší student měl 6 roků, najstarší 65, bez ohledu na to, zda jsi svobodný, ženatý, s dětmi nebo bez. Pro bezplatnou konzultaci o možnosti získat studentská víza nás kontaktujte.

Tip odborníka

Josef G8M8 BrnoPracovní víza do Austrálie pro Čechy a Slováky tak jako Work and Travel do USA neexistují. Získat čistě pracovní víza do Austrálie je velmi náročné. Jakub, G8M8 Praha

Proč bych měl využít služby agentury?

Naši zástupci mají několikaleté zkušenosti v oblasti studentsko - pracovních víz do Austrálie a pravidelně se účastní školení a seminářů týkajících se vízové problematiky. Získaš tak přístup dlouholetým zkušenostem a expertíze v oblasti studentských víz. Každá žádost o víza je pečlivě zpracována a překontrolována včetně všech přiložených dokladů a potom podána na australskou ambasádu v Berlíně. Vyřízení australskeho víza je složitý proces a u každého klienta vyžaduje doložení velkého množství osobních dokladů – vždy podle typu víz, o které žádá. Každý žadatel musí mít zaplacené zdravotní pojištění na celou dobu trvání víz.

Agentura G8M8 Great Mate je registrovanou agenturou na ambasádě v Berlině, kde máme oprávnění podávat žádosti o studentská víza do Austrálie za naše klienty a dané žádosti ve jméně našich studentů zařizovat. Do formuláře uvádíme detaily naší kanceláře jako autorizovaného zástupce tak, aby se s námi zástupce ambasády v případě potřeby mohl spojit.

Kolik mě to bude stát?Kontaktuj nás

Jako agentura za vyřízení studentsko pracovních víz do Austrálie neúčtujeme žádné poplatky. Platí nás školy po úspěšném zápise na školu, vyřízení víz, letenky, úspěšného příletu do Austrálie a jedině až potom, co začnete studovat. Proto máme zájem, aby jste získávali dobré služby od začátku a během celého studia, když my budeme odměněni provizí až nakonec.

Tip odborníka

 Na to, aby sis studentská víza prodloužil, nemusíš být našim studentem. Na bezplatnou a nezávaznou konzultaci můžeš přijít i když jsi bez agentury nebo nejsi spokojený s tou svou. Andrea, G8M8 Sydney

Mohu si studentská víza v Austrálii prodloužit?

Samozřejmě. Nejlepší je zastavit se u nás v kanceláři na bezplatnou a nezávaznou konzultaci, kde s tebou probereme všechny možnosti a celý postup prodloužení. Prodloužení víz je mnohem jednodušší než první žádost, hlavně není potřeba tolik dokladů a dokumentů. Někteří studenti se rozhodnou po vypršení víz cestovat, proto žádají o turistická víza. Zájemcům o jiné druhy víz a emigraci nabízíme služby našich externích právníků.

 

Mohlo by Tě Zajímat

Kam dál?