Krok za krokem

5 kroků pro rychlé zařízení pobytu v Austrálii

Následuj 5 jednoduchých a srozumitelných kroků, kde ti vysvětlíme celý postup zařizování pobytu v Austrálii.

5 užitečných rad, když si zařizuješ pobyt v Austrálii

  • proces zařizování studijně-pracovního pobytu se může zdát náročný. S naším 5-krokovým návodem ti ho však usnadníme
  • pobyt se dá zařídit v průběhu 1-4 měsíců, průměrná doba je 2,5 měsíce
  • neměj strach z vysokých agenturních poplatků, naše služby jsou ZDARMA, platí nás školy
  • základem úspěchu je určit si priority tvé cesty do Austrálie
  • ačkoliv doporučujeme osobní setkání, celý pobyt ti umíme zařídit i přes internet

Tip odborníka


Na první konzultaci přijdi raději dříve než později. Klidně 6 měsíců před plánovaným odjezdem. Simona, G8M8 Nitra

1. krok

Všechno začíná první nezávislou a bezplatnou konzultací s naším zástupcem na Slovensku, v Česku nebo v Austrálii. Pokud se nemůžeš dostavit na osobní konzultaci, nevadí. Jsme tu pro tebe přes email, SKYPE, nebo nám napiš prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Podle toho ti pomůžeme vybrat město, školukurz, který chceš studovat. Pro nás je velmi důležité vědět tvé priority pro cestu do Austrálie, protože na základě nich ti zařídíme pobyt. Ujasníme si, co je pro tebe důležité.

  • výběr lokace (nabízíme studium v městech jako je Sydney, Melbourne, Perth, Brisbane, Gold Coast, Cairns, Newcastle, Darwin, Sunshine Coast a také na Novém Zélandu a v menších městech)
  • studium pro získání certifikátu/diplomu/titulu
  • práce při studiu
  • cestování

Každému studentovi připravíme studijní plán na míru, to znamená, co nejvhodnější nástupní termín, délku studia angličtiny podle tvé úrovně a sestavíme cenovou kalkulaci. Po konzultaci se rozhodneš zda je tento program opravdu pro tebe to pravé.
Kontaktuj nás

2. krok

Po důkladném zvážení a výběru školy s tebou vyplníme přihlášku. V tomto okamžiku je ještě všechno nezávazné. Také s tebou do detailů projdeme veškeré náklady na školu, povinné studentské pojištění a poplatek za víza. Garantujeme nejnižší ceny studia a neúčtujeme žádné agenturní poplatky. V tomto okamžiku se začneme připravovat na žádost o vízum, prokonzultujeme všechny potřebné dokumenty.

3. krok

Do 2-3 dnů od odeslání přihlášky obdržíme ze školy dokument Letter of Offer (LoO), který ti pošleme obratem. Na něm jsou uvedeny veškeré informace o tvém studiu, nástupní termíny, cena, podmínky pro studenta. Po obdržení tohoto dokumentu je možné provést platbu za studium a pojištění a poslat nám naskenovaný podepsaný Letter of Offer. My po tomto kroku obdržíme od školy potvrzení o přijetí Confirmation of Enrolment a zařídíme studentovi povinné zdravotní pojištění OSHC. Mezitím připravujeme všechny ostatní dokumenty potřebné k podání žádosti o víza na Australské ambasádě.

Tip odborníka

První konzultace i vyplnění přihlášky na školu je nezávazné. Vždy se můžeš rozhodnout, jestli je studium v Austrálii pro Tebe to pravé. Andrea, G8M8 Sydney

4. krok

Následuje samotná žádost o víza. Ještě před žádostí s tebou důkladně překontrolujeme všechny dokumenty a ujistíme se, že nic nechybí. Jsme registrovanou agenturou na australské ambasádě v Berlíně, takže tvou žádost vyřízujeme my. Tehdy ti poskytneme i poslední "předodletovou" konzultaci, dostaneš informační balíček, SIM kartu a pro lepší orientaci průvodce městem Sydney, vybereme letenkuubytovaní, pokud je třeba.

5. krok

Přejeme šťastný let do Austrálie. Po příletu je důležité se zastavit v centrále v Sydney na popříletovou konzultaci. Pro studenty mimo Sydney ho máme zpracovaný ve formě videa.
Kontaktuj nás


Mohlo by tě zajímat
 
 

Kam dál?